Kodėl verta būti
policijos pareigūnu?

  • Karjeros galimybės
  • Socialinės garantijos
  • Atlyginimas
  • Specializacijos
  • Laipsniai ir apdovanojimai
Daugiau

Lietuvos
policijos mokykla

Pažiūrėk šį trumpą filmą ir sužinok, kaip atrodo naktiniai mokymai Lietuvos policijos mokykloje.

Abejojate ar policininko karjera skirta Jums?

Sužinokite daugiau apie kasdienį policininko darbą ir išsklaidykite abejones.

Tiesa, policininko darbo valandos nėra griežtai apibrėžtos. Juk nebaigsite spręsti konfliktinės situacijos ar persekioti įtariamojo vien dėl to, kad baigėsi Jūsų pamaina?

Tiesa ir ta, kad policija dirba visą parą bei švenčių dienomis, kai dauguma kitų žmonių ilsisi. Tačiau Jūsų darbo laikas ir pamainos planuojamos iš anksto, todėl policininkui asmeninius poreikius suderinti su darbu kartais yra netgi paprasčiau nei kitų profesijų atstovams.

Policininko darbas pavojingas. Tačiau Jūs būsite puikiai parengtas tinkamai elgtis pavojingose situacijose. Svarbu ir tai, kad policininkas niekada nedirba vienas. Jūs visuomet būsite didelės ir darniai veikiančios komandos dalimi.

Atrankos į policininkus rengiančias mokyklas procesas yra ilgesnis, nei renkantis kitas profesijas. Taip yra dėl to, kad policininkui keliami aukštesni reikalavimai.

Mes kruopščiai tikriname kiekvieną būsimą policijos pareigūną , o tam reikia laiko. Tačiau pačiam atrankos dalyviui procesas nebus sudėtingas – jums tereikės pateikti dokumentus, pasitikrinti sveikatos ir fizinę būklę bei sudalyvauti atrankoje į mokymo įstaigą.

Manote, kad norint tapti policininku, reikalinga specifinė patirtis? Klystate. Policininkais tampa žmonės, kurie anksčiau dirbo įvairiausius darbus. Visus policininkui reikalingus įgūdžius įgysite mokymo įstaigoje. Svarbu noras tapti policijos pareigūnu ir motyvacija tarnauti visuomenei.

Abejojate, ar Jūsų fizinis pasirengimas atitiks policininkui keliamus reikalavimus? Nepergyvenkite, darbas policijoje skiriasi nuo to, ką matote TV serialuose. Mes neieškome olimpinių čempionų, todėl jei laisvalaikiu nevengiate sporto – problemų stojant Jums neturėtų iškilti.

Sužinokite, ar esate tinkamas tapti policininku

Norite sužinoti reikalavimus, kurie keliami būsimam policininkui?

Spausk čia

Norite sužinoti, ar esate tinkamas policininko profesijai?

Atlik testą

Turite klausimų?SUSISIEKITE SU MUMIS.

8 700 60000

[email protected]

Ką apie savo profesiją kalba policininkai ir kursantai?

Lietuvos policija: šiandiena ir ateitis

Kursanto diena Lietuvos policijos mokykloje

Lietuvos
policija 360°

Virtualus turas: susipažink su
policijos darbu ir gyvenimu!

Pradėti turą